Piekne widoki i niezapomniane

chwile na łonie natury

Szlaki górskie

od 20 zł 

Oferta dotyczy transportu 1-8 os. pod wejście dolną stację kolejki z centrum Zakopanego

Kuźnice (Kolej PKL)

Morskie Oko

od 80 zł

Oferta dotyczy transportu 1-8 os. pod wejście na szlak po stronie Polskiej z centrum Zakopanego

od 40 zł 

Oferta dotyczy transportu 1-8 os. pod wejście na szlak doliny z centrum Zakopanego

Dolina Kościeliska

Dolina Chochołowska

od 50 zł 

Oferta dotyczy transportu 1-8 os. pod wejście na szlak doliny z centrum Zakopanego

Kuźnice to część Zakopanego, położona w dolnej partii Doliny Bystrej na wysokości ok. 1010m.n.p.m. To tu zaczyna się przygoda z Kasprowym Wierchem, a Taxi Zone gwarantuje dojazd pod samą Kolej PKL.

Morskie Oko to największe jezioro w tatrach, które leży w Dolinie Rybiego Potoku oddalone od Zakopanego o około 25km. Jest również jednym z najchętniej odwiedzanym miejscem w okolicach Zakopanego. Taxi Zone oferuje przejazd z dowolnej lokalizacji w obrębie Zakopanego i okolicy do Palenicy Białczańskiej (pod kasy), pozostałe 8 km trzeba pokonać pieszo lub dorożką (zimą saniami). Możliwość umówienia się na powrót na wyznaczoną godzinę.

Dolina Kościeliska to jedna z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych dolin w Tatrach.

Jest to początek wielu szlaków, z którymi wiąże się niezapomniana przygoda. Dolinę można zwiedzać na dwa sposoby: pieszo, jak również dorożkami (w zimie saniami). W górnej części Doliny Kościeliskiej znajduje się schronisko turystyczne na Hali Ornak, oddalone o jakieś 5,5km od Kir czyli miejsca docelowego przejazdu z Taxi Zone. Możliwość umówienia się na powrót na wyznaczoną godzinę.

Dolina Chochołowska jest idealnym miejscem na łagodne spacery z dziećmi lub osobami starszymi, a jednocześnie świetnym punktem wyjść w wyższe partie Tatr Zachodnich m.in. na Grzesia, Wołowiec, Rohacze,  Trzydniowiański Wierch, Ornak i Starorobociański Wierch. Dolina Chochołowska jest dostępna i atrakcyjna o każdej porze roku. Wiosną przyciąga licznych fotografów krokusów, a zimą narciarzy biegowych i turowych. Taxi Zone oferuje dojazd do Siwej Polany czyli do ostatniego miejsca Doliny Chochołowskiej gdzie ruch dla pojazdów zmechanizowanych jest jeszcze otwarty. Stamtąd możliwe jest poruszanie się: pieszo, kolejką turystyczną, rowerem lub bryczką.

 
X

Wprowadź hasło:

Wrong password.