Wesele, chrzciny a może komunia? Nie martw się dowieziemy wszystkich bezpiecznie na miejsce!

Obsługa

imprez

Masz pilną przesyłkę chętnie ją dostarczymy pod wskazany adres

Dostawa

paczek

Dodatkowy angielski, zajęcie pozalekcyjne? Nie możesz wyrwać się z pracy? Odbierzemy Twoje dziecko za Ciebie.

Odbiór

dzieci

Baseny termalne

CHCESZ WIĘCEJ? 

1/

2/

3/

Zapoznaj się z naszymi ofertami transportu na baseny termalne znajdujące się zarówno po stronie Polskiej jak i Słowackiej. Oferujemy tylko sprawdzone lokalizacje!

 

Szlaki górskie

Zobacz pod jakie szlaki możemy Cię bezpiecznie dowieźć lub z nich odebrać. Dziesiętki polecanych szlaków górskich na wycieczki piesze lub rowerowe.

Wyciągi narciarskie

Zobacz gdzie możesz wybrać się na narty. Przygotowaliśmy dla Ciebie oferty transportu na wyciągi narciarskie w Zakopanem i okolicach.

ATRAKCJE POLECANE PRZEZ

TAXI ZONE

Bukowina Brzegi

Paintball

35 zł

Transport w dwie strony z centrum Zakopanego (za osobę), organizacja, rezerwacja

Poligon do gry znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej a jego powierzchnia to 4500m2. Wyróżnia się dwojaką charakterystyką. Z jednej strony przestrzeń idealnie nadaje się do uprawiania woodsball’u. Znajduje się tam leśna forteca ze snajperskim orlikiem, świetna do realizowania podczas gry pojedynków pomiędzy terrorystami, a oddziałami S.W.A.T. Z drugiej strony pola w Bukowinie Tatrzańskiej, znajduje się część speedball’owa – otwarta przestrzeń z ciekawie ukształtowanym naturalnie terenem, sprzyjająca szarżom oraz grom o scenariuszach w stylu deathmatch oraz capture the flag.

 

Paintball to gra, w której liczą się emocje, szybkość i taktyka. To wszystko składa się na niesamowitą adrenalinę. Organizujemy rozgrywki na najwyższym poziomie, które są ciekawe i angażujące. Ponadto, by zregenerować siły oferujemy ognisko z kiełbaskami oraz odpoczynek na łonie podhalańskiej natury.

 

Posiadamy różne pakiety startowe:

- standard - 300 kulek, marker, mundur, maska, ochraniacze - 60 zł osoba (min. 8 os.),

- expert - 600 kulek, marker, mundur, maska, ochraniacze - 100 zł osoba (min. 8 os.).

Dodatkowo zawsze istnieje możliwość dokupienia 100 szt. kulek w cenie 15 zł/pakiet.

Witów, Kościelisko

Quady

20 zł

Transport w dwie strony z centrum Zakopanego (za osobę), organizacja, rezerwacja

Wyprawa na quadach po górskich terenach, trwająca 1 godzinę. Uczestnicy mają do dyspozycji quady Yamaha Grizlly 4x4 oraz Bompardier Outlander pod opieką instruktora. Stroje ochronne i kaski wliczone są w cenę. Wyprawy organizujemy na niezwykle atrakcyjnych i widokowych terenach górskich (lasy, polany, rzeki, potoki, wąwozy, błota, torfowiska, podjazdy i zjazdy). Udział w tej wyprawie to niezapomniane przeżycie szczególnie dla tych, którzy po raz pierwszy mają okazję jechać tym czterokołowym pojazdem. Dodatkowo uczestnikom imprezy udostępniamy zdjęcia z wyprawy na quadach. Warto zaznaczyć, że znami jeździcie pełną godzinię (nie wliczamy szkolenia oraz zapoznania się z regulaminem w czas jazdy).

 

Czas i koszty:

- 1 godzina, 1 osoba, 1 quad - 250 zł 

- 1 godzina, 2 osoby, 1 quad - 350 zł 

- 1 godzina, 2 osoby, 2 quady - 500 zł 

- 1 godzina, 4 osoby, 2 quady - 700 zł 

Bukowina Tatrzańska

Offroad

Jeśli w życiu poszukujesz adrenaliny, uwielbiasz sporty ekstremalne, szybkość oraz nieprzewidywalność, off-road jest dla Ciebie! Zapraszamy na niezapomnianą przygodę w okolicach Zakopanego! Organizujemy pełne wrażeń, a zarazem bezpieczne przejażdżki samochodami terenowymi po górskich, ekstremalnie trudnych drogach – oczywiście pod okiem profesjonalnych instruktorów jazdy.

 

Pod czujnym okiem naszych pilotów będziecie mogli poznać czym jest prawdziwie szalona jazda samochodem. Zobaczycie, jak przełamać strach oraz zachować zimną krew nawet w najtrudniejszych warunkach. Górskie ukształtowanie terenu okolic Zakopanego nie jest przyjazne dla kierowców. Off-raod polega na pokonaniu skomplikowanej nieutwardzonej górzystej trasy. Zwycięstwo rajdu zależy od współpracy drużyn, realizacji postawionych celów oraz szybkiego podejmowania decyzji. To znakomity pomysł na zaplanowanie imprezy integracyjnej!

 

Off-road organizowany przez naszą firmę to pełen wrażeń rajd pięknymi widokowo trasami wyznaczonymi w okolicach Zakopanego. Malownicze krajobrazy Podhala uzupełniają rajd o dodatkowe pozytywne wrażenia. Uczestnicy mają do wyboru łagodne trasy off-road oraz trasy przeprawowe, podczas których gwarantujemy skok adrenaliny do maksimum!

 

Off-road to atrakcyjna forma rozrywki oraz spędzania czasu wolnego. Zapewniamy 100% zadowolenia oraz pełne bezpieczeństwo podczas jazdy. Poznaj tajniki prowadzenia samochodów 4×4 i daj się ponieść wspaniałej przygodzie!

 

Koszt atrakcji:

- 1 auto, do 3 pasażerów, instruktor - 350 zł  

- 2 auta, do 6 pasażerów, 2. instrukorów - 700 zł

- 3 auta, do 9 pasażerów, 3 instruktorów - 1050 zł 

- każda dodatkowa godzina - 300 zł  

35 zł

Transport w dwie strony z centrum Zakopanego (za osobę), organizacja, rezerwacja

Zakopane

Escape Room

10 zł

Transport w dwie strony z centrum Zakopanego (za osobę), organizacja, rezerwacja

Rozrywka bijąca rekordy popularności na całym świecie wzorowana na grach komputerowych typu „room escape” („wydostań się z pokoju”). Uczestnicy zostają zamknięci w prawdziwym pokoju pełnym zagadek i łamigłówek, których rozwiązanie pozwala znaleźć klucz do wyjścia. Gra przeznaczona jest dla 1 do 5 osób w pokoju. Macie na to godzinę, a każda minuta walki z czasem wyzwala prawdziwe emocje. Wykorzystajcie swój spryt, kreatywność, ale przede wszystkim umiejętność współpracy w drużynie i podejmijcie wyzwanie. Dodatkowo różne poziomy trudności dają nam możliwość zaproponowania pokoju według Waszego doświadczenia związanego z grą escape room. Gdy jednak okazało się, że któraś z zagadek jest nieco trudniejsza, bez obaw! Mistrz gry stale monitoruje rozgrywkę i może pomóc Twojej drużynie, jeśli utkniecie w martwym punkcie. Świetna zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane! Każdy z siedmiu naszych pokoi ma unikatową, intrygującą i niepowtarzalną historię. Warto poznać je wszystkie. Innymi słowy dla każdego coś zagadkowego! Co się stanie jeśli nie uda się nam wyjść przed 60 minutami? Bez obaw, nie zostaniecie tam na zawsze. Za kamerami stoi mistrz gry, który kontroluje Wasze postępy i kiedy potrzeba pomaga podpowiedzią. Jeśli nie zdecydujecie się na wskazówki a braknie Wam czasu, po 60 minutach uwalniamy Was z pokoju. Po wyjściu mistrz opowie Wam jak dużo zostało do celu i jakie zagadki zostały nierozwiązane.

 

Czas i koszty zabawy:

- 1 godzina, 2 osoby - 99 zł 

- 1 godzina, 4 osoby - 129 zł 

- 1 godzina, 6 osób - 150 zł 

Dolina Kościeliska

Letni Kulig Konny

15 zł

Transport w dwie strony z centrum Zakopanego lub Kościeliska (za osobę), organizacja, rezerwacja

”Z kopyta kulig rwie, spod kopyt lecą skry zmarznięta ziemia drży…. a w saniach panny przy nich Janosiki … hej kulig mknie!"

 

Każdy może przyłączyć się do kuligu, zapewniamy domową atmosferę i wspaniałą zabawę w góralskim klimacie, dla całej rodziny. Podczas pobytu u podnóża naszych pięknych Polskich Tatr nie może zabraknąć prawdziwego góralskiego kuligu. Po kuligu gdy już pochodnie zgasną rozpalimy góralskie ognisko czyli słynną Watre. Przygotowany dla Państwa poczęstunek czekał już będzie przy rozżarzonym ognisku, a czas umilać będzie prawdziwa kapela góralska.

 

Program kuligu:

- odbiór z miejsca zamieszkania na terenie miasta Zakopane i gminy Kościelisko

- kulig widokowy z pochodniami w Dolinie Kościeliskiej w bryczkach z krótkim postojem na wykonanie pamiątkowych fotografii

- po kuligu pieczenie kiełbasek przy ognisku z herbatą zwykłą i góralską oraz góralski bigos (możliwość spożywania własnego alkoholu)

- prawdziwa góralska biesiada przy góralskiej muzyce (na żywo)

- powrót do pensjonatów

 

Czas i koszty:

- czas trwania kuligu ok 2 godziny - 60 zł osoba dorosła, 55 zł dziecko

Zakopane

Papugarnia

10 zł

Transport w dwie strony z centrum Zakopanego (za osobę), organizacja, rezerwacja

Zobacz liczne gatunki ptaków, nakarm je z bliska, zaproś znajomych, zrób fantastyczne zdjęcia, przeżyj niezapomniane chwile w Papugarni w Zakopanem!

 

Cennik:

- bilet normalny - 19 zł / os. 

- bilet grupowy - 15 zł / os. 

- dzieci do lat 2 - 0 zł 

Bilet rodzinny:

- 1 dorosły + 1 dziecko - 31 zł 

- 1 dorosły + 2 dzieci - 40 zł 

- 2 dorosłych + 1 dziecko - 44 zł 

- 2 dorosłych + 2 dzieci - 56 zł 

 

-10% z TAXI ZONE

-5% z TAXI ZONE 

-10% z TAXI ZONE 

-10% z TAXI ZONE 

Bukowina Tatrzańska

Offroad

Polska, Słowacja 

Wycieczki jednodniowe 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pasjonujących wycieczek jednodniowych z Zakopanego. Opracowaliśmy je w sposób zróżnicowany, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 
X

Wprowadź hasło:

Wrong password.